niedziela, 30 listopada 2014

Gdzie ta polska wersja? #16


Tempestuous -Lesley Livingston


"Nie kocham Sonny'ego Flannery'ego."
To kłamstwo powtarza sobie Kelley Winslow, by chronić ukochanego chłopaka przed jego mocą, o której sam nie wie. Załamany Sonny udaje się do przyczółka ukrytego głęboko pod Nowym Jorkiem.
Jednak Kelley nie zamierza zakończyć tej znajomości ze złamanym sercem. By odzyskać Sonny'ego, musi dowiedzieć się, kto poluje na jego dar i jak użyć własnego. Musi odkryć, kto najmuje Strażników Janusa do polowania na niewinne Faerie. Musi pomóc w odbudowie zniszczonego teatru, który nazwała rodziną. Musi tego dokonać, nie dając się porwać Fenrysowi, którego legendarne kamienne serce zdaje się topnieć w jej obecności.
Co to jest? Trzeci i ostatni tom Oddechu nocy.
Dlaczego? Jak często wspominam w tym cyklu, nie powinno się porzucać serii na tom przed jej zakończeniem. Tak jest i w tym przypadku: Oddech nocy i Mroczne światło zasługują chyba na dokończenie...?
Szanse na wydanie? Niskie. O ile się orientuję, Oddech nocy spotkał się z mniej entuzjastycznym przyjęciem, niż oczekiwano, stąd długi czas oczekiwania na Mroczne światło. Może i Tempestous się doczekamy, za jakiś czas...

Czytaliście Oddech nocy? Sięgnęlibyście po ostatni tom?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz