poniedziałek, 8 września 2014

Allegrowo-wakacyjne nabytki

Wprawdzie miałam zamiar napisać coś o Polconie, na którym spędziłam ostatni tydzień, ale na razie muszę się po nim mentalnie pozbierać ;) Dlatego dziś coś "lżejszego" - ostatnia część moich wakacyjnych nabytków. Oto, co udało mi się kupić na Allegro przez całe wakacje (w sensie lipiec/sierpień).
Magia i miłość (Sevile #1) - Marta Dąbkowska
Byłam pozytywnie nastawiona do tej książki (cóż, dopiero czytając komentarze zorientowałam się, kim naprawdę jest Autorka i jest okropnie głupio, że tak negatywnie oceniłam tę książkę...), ale okazała się rozczarowaniem. O czym możecie przeczytać w recenzji z piątku.
Taniec cieni - Yelena Black
Piękna okładka i tytuł, który w niemałym stopniu kojarzy mi się z Czarnym łabędziem (bardzo przypadł mi do gustu ten film). Jeszcze nie czytałam, ale wręcz umieram z ciekawości, o czym to jest!
Przywoływacz dusz (Kroniki czarnoksiężnika #1) - Gail Z. Martin
Czytałam to dawno temu i pamiętam, że bardzo mi się podobało. Czuję potrzebę ponownego zapoznania się z tą książką - stąd zakup. Wierzę, że warto :)
Feed (Przegląd końca świata #1) - Mira Grant
Deadline (Przegląd końca świata #2) - Mira Grant
Wielu blogerów zachwalało Feed, a ponieważ trafiłam na Allegro na obydwa tomy w bardzo konkurencyjnej cenie... zaszalałam i kupiłam od razu dwa tomy ;)
Blask (Blask #1) - Alexandra Adornetto
Ekhem, ten zakup nie do końca potrafię uzasadnić. Po prostu chcę zebrać tę serię w papierowej wersji. Choćby miała stać na półce i czekać na jakąś wymianę... Nie, tego nie da się wyjaśnić. Żeby to zrozumieć, trzeba być mną albo podobnym książkomaniakiem :D

Czytaliście cokolwiek z tych książek?

5 komentarzy:

 1. Jestem ciekawa Feed i pewnie jak się przekopię przez swój stos to sięgnę i po tę serię;) "Taniec cieni" już posiadam i na razie czeka w kolejce do przeczytania, a ja zachwycam się okładką.

  OdpowiedzUsuń
 2. "Przywoływacz dusz" niezły był :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Blask ma ładne okładki, ale sama historia jest do dupy po prostu. Niemniej rozumiem, że można chcieć mieć te książki w swoich zbiorach :D

  OdpowiedzUsuń
 4. ja się staram wyprzedać książki, ale nie mogę się powstrzymać i co chwilę jakaś nowa paczuszka z książkami do mnie śmiga. ładne nabytki ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. "Przegląd końca świata. Feed" + kontynuację polecam całym serduszkiem przeczytać jak najszybciej! Jedna z moich fav serii - po prostu uwielbiam i wszystkim, komu tylko mogę, wpycham w łapki. :)

  OdpowiedzUsuń