niedziela, 24 maja 2015

Gdzie ta polska wersja? #28


Untamed - S.C. Stephens


Jako basista najgorętszego bandu na świecie, Griffin Hancock otrzymał wiele: duży dom, szybki samochód i, co najważniejsze, niesamowitą żonę Annę. Nie dostał tylko dość uwagi mediów. Anna mówi, by zachował cierpliwość, że jego talent zostanie dostrzeżony. Ale Griffin ma dość czekania na pozwolenie, by zabłysnąć.
Bez strzeżenia Griffin podejmuje zaskakującą decyzję i ubija interes życia. Nagle znajduje się w świetle fleszy, aparatów i chaosu. W świecie, który wystawia jego związek z Anną na ciężką próbę. Dziewczyna zawsze uważała jego nieprzewidywalność za seksowną, ale ostatnio zobaczył w jej spojrzeniu ból.. i poczuł się rozdarty. Wszystko, o czym marzył Griffin, znajduje się w zasięgu ręki, ale jednocześnie jego ukochana rzecz zaczyna przeciekać mu między palcami...
Co to jest? Czwarty tom serii Bezmyślna.
Dlaczego? Odkąd dowiedziałam się, że jest czwarty tom tej serii, koniecznie chcę go przeczytać. Dobrze, że nie będzie koncentrował się na Kierze i Kellanie, których opowieść dotarła do końca w pierwszych trzech częściach. Związek Griffina i Anny wydawał mi się niecodzienny i dziwny, więc ta powieść może być naprawdę ciekawa!
Szanse na wydanie? Duże. Wprawdzie w planach wydawnictwa Akurat nie ma tej pozycji (jeszcze na to za wcześnie, Untamed ma mieć swoją światową premierę w listopadzie bieżącego roku), ale liczę, że jednak się na nią zdecydują.

Sięgnęlibyście po kontynuację Bezmyślnej, w której to wulgarny basista Griffin - a nie czarujący Kellan - byłby głównym bohaterem?
Miłej niedzieli!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz