niedziela, 11 stycznia 2015

Gdzie ta polska wersja? #19


Serpent's Kiss - Melissa de la Cruz
Ledwie wokół magicznej rodziny Beauchampów zapanował spokój, wszystko staje na głowie, gdy bliźniaczy brat Freyi, Fryr lub "Freddie", jak jest teraz nazywany, powraca do Limbo z szokującymi nowinami: do narzeczony Freyi, Killian Gardiner, doprowadził do jego upadku. Błaga Freyę o zachowanie jego obecności w tajemnicy nawet wobec rodziny, a jednocześnie romansuje z licznymi młodymi mieszczkami. Dopóki nie trafia na złą dziewczynę.
Gdy Freya próbuje powstrzymać brata od zemszczenia się na jej ukochanym, Ingrid ma własne problemy. Jej ludzki chłopak, Matt Noble, wplątuje się w skomplikowane śledztwo, a gdy magiczne istoty przychodzą do niej po pomoc w tej sprawie, ona musi podjąć trudną decyzję.
Co więcej, jakiś duch próbuje skontaktować się z Joanną - chce skrzywdzić czarownice, czy je ostrzec? Piekło rozpętuje się podczas rodzinnego spotkania w Święto Dziękczynienia, jednak gdy prawdziwy winny aresztowania Freddiego zostaje ujawniony, może być już za późno na wyssanie trucizny z wężowego ugryzienia.
Co to jest? Drugi tom Rodu Beauchamp, kontynuacja Zapachu spalonych kwiatów.
Dlaczego? Pierwszy tom przedstawił ciekawy zalążek historii, telewizyjny serial będący adaptacją trylogii cieszy się sporą popularnością. Czy potrzeba jeszcze jakichś argumentów przemawiających ZA publikacją Pocałunku węża w Polsce?
Szanse na wydanie? Nikłe. Na stronie wydawnictwa Znak nie ma żadnej wzmianki o jakichkolwiek planach związanych z tą książką.

Czytaliście Zapach spalonych kwiatów? A może oglądaliście serial? Chcielibyście przeczytać ciąg dalszy książkowych perypetii rodu Beauchamp?

1 komentarz:

  1. Nie czytałam "Zapachu spalonych kwiatów" i to chyba dobrze, bo nie mogłabym doczekać się tej części :)

    OdpowiedzUsuń